خدمات بازیابی باج افزار Helpsinخدمات بازیابی باج افزار Helpsinخدمات بازیابی باج افزار Helpsin
09124388540
Paymanshalchi@

سوالات متداول

سوالات متداول

اگر پرسشِ بی‌پاسخی در ذهن دارید.

اگر پرسشِ بی‌پاسخی درباره‌ی هر یک از  خدمات ما در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید تا متداول‌ترین پرسش‌های مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ها مشاهده کنید. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.

امروز سایت هایی اقدام به ارائه این خدمات میکنند و فقط دیتای شما را ریکاوری و به صورت کاملا خام تحویلاتان خواهند داد اما تیم ما با تجربه بالای خود نرم افزار مالی شما را بدون هیچ ارور و کاملا سالم برایتان بازیابی خواهد کرد و هیچ اطلاعاتی از شما از بین نخواهد رفت به این دلیل است تا ما به صورت تخصصی بر روی یک نرم افزار مالی کار میکنیم
با توجه به پیشرفت روز افزون الگوریتم این ویروس امکان بازیابی دیگر فایل ها عملا بدون داشتن کلید اصلی سازنده آن مقدور نمیباشد .
پس از دریافت فایل های مورد نیازمان در کمترین زمان ممکن لیست شرکت هایتان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا شرکت اصلی و مورد نیازتان را انتخات کنید و پس انجام پروسه لیست اسناد ، فاکتورها ، آخرین اطلاعات و عملیات تا لحظه بروز این مشکل به شما نمایش داده خواهد شد
بسیار مهم است تا بعد از بازیابی اطلاعات باج افزار شده امنیت شبکه داخل مجموعه خود را دوباره بررسی و اقدامات بسیار مهمی را انجام دهید تا دوباره به این مشکل مواجه نشوید . با توجه به اینکه این ویروس از کامپیوترهای دیگری در شبکه اقدام به حمله به سیستم های اصلی مینماید باید کلیه کامپیوترهای مجموعه بررسی شوند . تیم It ما در صورت نیاز شما اقدام به بررسی و انجام راه های امنیتی خواهد نمود تا در اینده دیگر با این ویروس مواجه نباشید در صورت نیاز به کلیه این خدمات همین حالا با ما تماس بگیرید .
نرم افزای های شرکت که پرسنل مشغول به کار می باشند و امکان تحت وب بودن را ندارند را در اختیار پرسنل در منزل و یا شعب شهرستان قرار خواهیم داد پرسنل پهنای باند بالایی نیار نخواهند داشت. سرعت کار کاملا مشابه کار در شرکت و به صورت لوکال خواهد بود امکان انتقال تلفن های داخلی شرکت بر روی موبایل و پاسخ گویی آنها فراهم است به هیچ وجه نیازی نیست رایانه هر کاربر در داخل سازمان روشن باشد و یا حتی نیازی نیست هر کارمند داخل شرکت یک رایانه داشته باشد امکان کنترل پرسنل متصل شده با سیستم وجود خواهد داشت امکان استفاده از مرورگرها در بازنمودن برنامه های شرکت فراهم خواهد بود
کافیست اشخاص با سطح دسترسی که مدیران مجموعه تعیین میکنند دارای یک رایانه ، لپتاپ باشند سیستم مورد نظر نیازی به پردازش سنگینی نخواهد داشت پس هر کامپیوتر معمولی جوابگو خواهد بود . اینترنت جهت برقرای ارتباط و درصورتیکه مدیران مجموعه نیاز به انتقال خطوط داخلی واحد ها به منزل کارکنان را داشته باشند نیاز به یک موبایل و سیم کارت خواهد بود .
خیر به هیچ عنوان کارکنان و اشخاصی که دسترسی به ورود به سیستم راه دور به آنها داده میشود دسترسی به سرور ها و فایل های مهم و دیتا بیس ها را نخواهند داشت و فقط طبق سطح دسترسی که برایشان تعریف شده با برنامه کار خواهند نمود .
تمامی مشاغل واحدهای فروش، مالی، روابط عمومی، مدیران میانی، مدیران ارشد، واحد طراحی و تولید، واحد مهندسی، واحد گرافیک و … می‌توانند دورکاری کنند تمام شرکت هایی که نیاز به ارتباط سریع نرم افزاها در شعب مختلف دارند نیز میتوانند از این سیستم استفاده کنند .
بله فرقی نمیکند شرکت شما کوچک متوسط یا بزرگ باشد با توجه به مزایای بسیاری که این سیستم خواهد داشت هزینه اندکی برای شرکتتان جهت راه اندازی خواهد بود.

هنوز سوالاتی برایتان باقی مانده است؟

در صورتیکه همچنان با پرسشهایی مواجه هستید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند .